Paljud inimesed katsetavad kaalulangetamiseks palju erinevaid dieete. Kaalust alla võtta on võimalik ka palju lihtsamalt.

by Charles Rodriguez / 06 juuni 2016 / No Comments

Kuidas kaalu langetada?

Eemalda söök mõtetest.
Lihtne viis mõtteid mujale saada on teha neid asju mis sulle meeldivad. Uuringud on näidanud, et isegi telekamängude mängimine võib aidata kaasa kaalulangetamisele, sest see vähendab näljatunnet ning hoiab mõtted toidust eemal. Kui oled millegile keskendunud siis ei meenu tühikõht.

Hoia tervislikud toidud läheduses.

Inimesed kipuvad tihti olema laisad, aga seda saab enda jaoks ära kasutada. Hoia enda läheduses tervislikke snäkke, nagu näiteks erinevaid puu- ja juurvilju. Küpsised ja muu ebatervislik pane kuhugi eemale, et sa peaksid nende kättesaamiseks vaeva nägema. Niimoodi tarbid sa rämpstoitu palju vähem.

Planeeri rohkem seksi
Tasub arutada oma paarilisega läbi, et seksite rohkem. Lisaks sellele, et seks põletab kaloreid, ei taha sa ju enne seda ka oma kõhtu pilgeni täis pugida.

Söö korralikult laua taga – Söögi ajal teleka vaatamine või teiste inimestega rääkimine vähendab sinu keskendumist toidule. Sellest olenevalt tekib sul täiskõhutunne aeglasemalt ning sa sööd rohkem. Korralikult laua taga süües inimene keskendub rohkem toidule ning väldib ülesöömisega kaasnevat kaalutõusu.

Jälgi mida sööd- Pole küll lõbus teada, kui palju kaloreid see jäätis sulle andis, kuid see on reaalsus. Uuri pakendeid, et näha mida üks või teie toode sulle annab, ilmselt üllatuseks võid näha, et väike asi nagu kohuke võib sisaldada tohutult kaloreid mis ei ole tervislik toitumine.

Võta vabalt

Mida vähem stressi sinu elus, seda vähem kilosid lisandub. See on juba statistiliselt tõestatud

Loobu magusatest gaseeritud jookidest – Kõik võimalikud kihisevad magusad joogid, ka energiajoogid sisaldavad palju kaloreid. Jällegi statistika kohaselt inimesed kes tarbivad tihti magustatuid jooke on rohkem kaaluprobleeme. Kümme aastat iga päev limonaadi juues suureneb sinu vööümbermõõt lausa 70 protsenti!

Vesi on elu allikas
Vaid mõte sellest, et vahet ei ole palju ma vett joon, ma ikkagi ei lähe paksuks on hea. See on kõige tõhusam jook kaalulangetamiseks.

Söö vähem jogurteid – Jogurtid on teatud määral kasulikud tooted, kuid need sisaldavad palju kaloreid. Üks jogurt päevas on seedimise jaoks küll, ülejäänu hakkab juba kaalu tõstma.

Söö õhtusöök varem – Kui su õhtusöök jääb väga hilja peale, ei kasuta su keha enam toidust saadud energiat ära ja söödud kalorid muutuvad lihtsamini rasvaks. Õhtu pärast söömist ära veeda arvuti või teleka taga, mine välja jalutama, et keha kulutaks rohkem energiat. Uuri kuidas eestlased salenevad.

About the author:

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga